Dental Turizm

Dental turizm, ülkeler arasında diş hekimliği hizmetleri için yapılan seyahat anlamına gelir. Bu tür seyahatler genellikle daha uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli diş hekimliği hizmetleri bulmak amacıyla yapılır.

Türkiye, Avrupa ve Asya arasında en popüler dental turizm destinasyonlarından biridir. Burada uzman diş hekimleri, en son teknolojiler ve mükemmel bir hasta deneyimi sunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin güzel turistik yerleri ve tarihi eserleri de dental turizm yapmak isteyenler için ekstra bir avantajdır.

Sizi Arayalım

  Teklif Alın
  Eğer siz bize güncel bir panoramik röntgen ve diş fotoğraflarınızı sunabilirseniz, uzman doktorumuz durumunuzu inceleyecektir.
  Konaklama ve Seyahat
  Tedavi planı size takdim edildiğinde, eğer memnunsanız seyahat düzenlemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Tedaviye Başlayın
  İlk muayenede, fotoğraflar ve röntgenler kullanılarak tüm tedavi detayları belirlenir ve tedaviniz aynı gün başlatılır.
  Tatilin Keyfini Çıkarın
  Tedaviniz uzman doktorlar tarafından yapılırken, Osmanlı’nın ilk başkenti yeşil Bursa’da tarihi, turistik ve kültürel faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

  Tedavilerimiz

  Tedavilerimiz hakkında tam bir fikir sahibi olmanız ve rahatlıkla karar vermeniz için,
  sizlere ayrıntılı bilgi sunmak istiyoruz. Güvenli ve verimli bir tedavi süreci için
  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Tüm Tedavilerimiz

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz yaygın olarak sorulan sorulara yer verdik.

  Diş beyazlatma (bleaching) işlemi, özel içerikli diş beyazlatma jelleri kullanılarak dişin mine tabakasına yerleşmiş renkli maddelerin temizlenmesi işlemidir. Bu renkli maddeler, dişin en üst tabakası olan gözenekli mine tabakasına yerleşmiştir ve gözle görülmezler.

  Diş beyazlatma işlemi, dişlerde kalıcı bir hasar veya ağrıya neden olmaz. Ancak işlem sırasında ve sonraki 1-2 gün geçici hassasiyet yaşanabilir.

  Diş beyazlatma tedavisinin sonuçları bireysel ve birçok farklı değişkene bağlıdır. Örneğin, dişlerdeki renk değişikliği sarı tonları baskınsa, diş beyazlatma işlemi daha iyi sonuç verebilir. Ancak, antibiyotik kullanımından kaynaklanan grileşmelerin beyazlatılması daha zor olabilir ve sonuca ulaşmak daha uzun sürebilir.

  Hasta muayenesi sırasında yeterli kemik varlığı olmadığı durumlarda, önce kemik altyapısı oluşturulmak için bazı ek işlemler yapılır ve daha sonra implantlar yerleştirilir. Ancak, yakın zamanda kemoterapi veya radyoterapi almış kişilerde implant uygulaması sakıncalı olabilir.

  Dental dişlerin ömrü, doğal dişlerinizin ömrüne eşdeğerdir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için, ağız içi ve dişlerin bakımı düzenli ve iyi bir şekilde yapılmalıdır.

  Klasik tedavi yöntemleriyle karşılaştırıldığında, implant tedavisi sonrasında protezin yapılması daha fazla zaman alabilir. Titanyumdan yapılmış hafif, güçlü, parlak ve korozyona karşı dirençli bir geçiş metal olan implantın kemikle bütünleşmesi için 2,5-3 ay sürebilir. Ek bir süreç olarak, çene kemiği kısmında veya sinüs boşluğunda işlem yapılacaksa, 6-9 ay gibi bir süre daha beklemek gerekebilir.

  Sanal tur ile
  kendinizi burada
  gibi hissedin!

  Özlüce Sanal Tur 23 Nisan Sanal Tur

  0+

  Mutlu Hasta

  0+

  Yıllık Deneyim

  0+

  Hekim

  0+

  Implant

  Hastalarımızın Bizim Hakkımızda Düşündükleri

  Ailemizin doktoru oldu mubin bey , uzmanlığında başarılı bir hekim torunum dişci korkusunu yendi . hemşiresi Süreyya hanım Güleryüzlu ve bizimle çok iyi ilgilendi.herkese tavsiye ederim ❤️
  Abdullah Avcı
  Abdullah Avcı
  22/01/2023
  Oldukça temiz ve dezenfeksiyon kurallarına dikkat eden bir yer.O kadar korkuttular ki implantla ilgili ne işlem sırasında nede sonrasında ağrı oldu. Sıfır ağrı diyebilirim.gerçekten ne yaptığını bilen donanımlı hekimler. Benim operasyonumu Dr Koray Dönmez yaptı. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.Kolay implant gibi bişeyden bahsetmişlerdi. Diş çekiminden bile kolaydı gerçekten.Herkese özellikle Bursa Özlüce bölgesinde tavsiye edebileceğim bir diş polikliniği...
  selma koca
  selma koca
  12/01/2023
  Mubin bey ve asistanı Süreyya hanıma çok teşekkür ederim.Torunum diş doktoru korkusunu yendi.Aglamadan butun tedavilerini yapti ?Herkese tavsiye ederim.❤
  Adile Avcı
  Adile Avcı
  09/01/2023
  Elita diş kliniğine dolgum ve diş temizliği için gittim . Çok memnun kaldım doktor Başak hanım ve asistanı Didem hanım çok samimi ve işinde çok başarılılar herkese öneririm güvenle tercih edebilirsiniz ❤️?
  Merve Çelik
  Merve Çelik
  07/01/2023
  kaliteli bir diş polikliniği
  sabri kücükesat
  sabri kücükesat
  28/12/2022
  Kaliteli hizmet, hijyen kurallarına uyum gösteriyorlar ve güler yüzlü doktorları ile gidilebilecek en nezih diş kliniği. Özellikle Yasemin hanıma eğitimi, deneyimi ve profesyonel yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
  Ensar
  Ensar
  18/12/2022
  Dr.Yasemin Hangün ile diş doktoru korkumu yendim çok teşekkürler. çok güler yüzlü birisi herşey için çok teşekkür ederimm.❤️
  Berkay Sayın
  Berkay Sayın
  16/12/2022
  Diş hekimi fobimi yenmemi sağlayan canım doktorum Yasemin Hangün. Elinin hızı ve pratikliğiyle, hiçbir şey anlamadan işlemim bitti. Çok teşekkür ederim :)
  Ece Güler
  Ece Güler
  16/12/2022