Hakkımızda

Hekimler gerçekten deneyimli ve iyi mi?

Kliniğin donanımı ileri mi?

Tedavileriniz özenle ve başarıyla yerine getirilebilecek mi?

Hepsinden önemlisi tedavi sonrası yeterli destek veriliyor mu?

Merak ettikleriniz ve tedavi detaylarınız için bize danışıp tüm süreç ve fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra karar verebilirsiniz.

Elita tüm Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Branşlarından uzman hekimlerin çalıştığı bir merkez olarak hizmet vermektedir. Hastalarımızın çoğunluğu daha önce kliniğimizde tedavi olmuş eski hastalarımızın refaransıyla bize başvurmaktadırlar.Kliniğimizdeki doktorların çoğu aynı zamanda kliniğin kurucuları olup uzun dönemde değişiklik göstermeyecektir. Hekimlerimiz bu sorumluluk bilinci altında tedavilerini gerçekleştirmektedir. Yaptığımız tedavilerden hastalarımızın memnun kalması ve bizi referans göstermesi kurumumuz açısından son derece önemlidir.

Kliniğimizde ilk muayenenizden sonra hekim ve klinik kalitemizi değerlendirerek tedavi kararınızı değiştirebilir, randevularınızı iptal edebilirsiniz. Tedavi süresince hekim değiştirme hakkınız da var. Takdiri size bırakıyor, kararınızı saygıyla karşılıyoruz.

Elita Diş Kliniği, inovatif bir kliniktir. Yüklendiği bu ayrıksı misyonun bilincinde olan Elita , bilimsel çalışmalarına aralıksız devam ederek, nitelikli hizmetlerini sosyal projeler ve programlar ile birleştirerek sektöre değer katmaya devam etmektedir. Sektörün önde gelen markaları ile çeşitli projelerde kapsamlı iş birlikleri yapmaktadır ve bu firmalara danışmanlık sunmaktadır.

ELİTA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hizmet Dalları

Oral Diagnoz
Oral Diagnoz
Radyoloji
Radyoloji
Periodontoloji
Periodontoloji
Cerrahi
Cerrahi
İmplantoloji
İmplantoloji
Protez
Protez
Endodonti
Endodonti
Pedodonti
Pedodonti
Tedavi
Tedavi
Ortodonti
Ortodonti